Дошкільний навчальний заклад ясла -садок № 10 "КРИСТАЛИК" Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області

  

Фестиваль движения

Ах фестиваль! Ах фестиваль!  Як давно ви були на фестивалі? Давно!? А хлоп’ята та дівчата дошкільного навчального закладу №10 «Кристалик», їх батьки та студенти Артемівського педагогічного училища, були не тільки свідками фестивалю «Ритм, гармонія і рух – для малят найкращий друг!», який відбувся 5 грудня напередодні дня озброєних сил України у навчальному закладі, а й активними учасниками веселого дійства присвяченого спорту,  гармонії та красоті рухів.

Діти групи молодшого віку «Зірочка» в костюмах зайчатстрибали під веселу пісеньку «Зарядка для зайців», а малята групи «Капітошка» гралися з  повітряними кульками під час  пісеньки «Кульки – смешарики». Граціозні дівчата-гімнастки з старших груп «Казка»  та «Квіточка» виступили у таночку зі стрічками, та як справжні акробати виконали акробатичний етюд Олімпійські зірочки». Дівчата та хлопчики з групи «Веселка» продемонструвала треніровку футболістів з м’ячами.

В гості до фестивалю завітали казкові герої: веселі клоуни, принцеса, лісовичок та ведмедик, які грали з дітьми в спортивні ігри та загадували загадки. Наприкінці свята дітям були вручені пам’ятні медалі за сміливість, спритність, грацію. Діти та дорослі під час фестивалю отримали задоволення та ще більш переконалися в тому, щоб стати гідними захисниками вітчизни требо бути здоровим, сильним та займатися спортом.