Дошкільний навчальний заклад ясла -садок № 10 "КРИСТАЛИК" Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області

  

Осінній марафон здоров’я вихованців «Кристалика» і «Рябінушки»

Щороку восени в парку культури та відпочинку серед вихованців закладів дошкільної освіти «Кристалик» та «Рябінушка» проводиться осінній марафон здоров’я.  Основна мета спортивного заходу розвинути у дітей інтерес до здорового способу життя засобами активізації рухової  діяльності, адже дитина зростає веселою, бадьорою, допитливою й готовою активно пізнавати навколишній світ лише за умови, якщо вона почувається здоровою.               

Свято організовано і проведено інструктором фізичної культури дитячого садка №10 «Кристалик» Вікторією Солодковою при активній підтримці вихователів   Максименко Олени, Манцевою Тетяни, Дмитриченко Олени.

Програма змагань була дуже цікавою і насиченою. Сучасна музика, сяючі посмішки дітей, бадьорий настрій, весела розминка, активні педагоги, цікаві естафети, феєрверк з осіннього листя зробило  свято неперевершеним.

Всі етапи Осіннього марафону проходили в напруженій боротьбі. В атмосфері свята панував спортивний запал і бажання домогтися перемоги для своєї команди. Всі старалися щосили прийти до фінішу першими.

Наприкінці свята    команди були нагороджені   грамотами, отримали відмінний заряд бадьорості, позитивні емоції.